Muži Starší žáci Mladší žáci | |
---|---|
ID FireSport: | 27430 |
Okres: | Opava |
Kraj: | Moravskoslezský |
Souřadnice: | 49°52*53*N,18°08*31*E |
PSČ: | 747 94 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky týmu
Výsledky týmu
Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Poř. | Body | Media |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Durlák Daniel | 2018/03/17 | Ostrava | FSCR | 17,80 | 114 | 0 | |
Durlák Daniel | 2018/11/03 | Praha | - | 17,85 | 206 | 0 | |
Durlák Daniel | 2018/03/24 | Jablonec | FSCR | 18,75 | 147 | 0 | |
Exnerová Eliana | 2018/03/24 | Jablonec | FSCR | 14,74 | 80 | 0 | |
Exnerová Eliana | 2018/11/03 | Praha | - | 14,80 | 114 | 0 | |
Exnerová Eliana | 2018/03/17 | Ostrava | FSCR | 15,33 | 97 | 0 | |
Fialová Tereza | 2018/03/24 | Jablonec | FSCR | 15,06 | 93 | 0 | |
Knýblová Bára | 2018/11/03 | Praha | - | 15,73 | 159 | 0 | |
Lazarová Eliška | 2018/03/24 | Jablonec | FSCR | 16,23 | 125 | 0 | |
Lazarová Eliška | 2018/11/03 | Praha | - | 16,66 | 192 | 0 | |
Lišaník Ondřej | 2018/11/03 | Praha | - | 13,48 | 51 | 0 | |
Lišaník Ondřej | 2018/03/17 | Ostrava | FSCR | 14,24 | 29 | 0 | |
Schimánková Monika | 2018/11/03 | Praha | - | 15,97 | 168 | 0 | |
Stavinohová Beáta | 2018/11/03 | Praha | - | 14,21 | 89 | 0 | |
Stavinohová Beáta | 2018/03/24 | Jablonec | FSCR | 14,42 | 67 | 0 | |
Stavinohová Beáta | 2018/03/17 | Ostrava | FSCR | 17,76 | 150 | 0 | |
Švestka Matyáš | 2018/11/03 | Praha | - | 13,23 | 38 | 0 | |
Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Poř. | Body | Media |
Ligy výsledky týmu
Fire Sport
Tým: Dobroslavice Durlák Daniel, nejlepěí čas: 17,80 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 2x
Fire Sport
Tým: Dobroslavice Durlák Daniel, nejlepěí čas: 17,85 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Dobroslavice Exnerová Eliana, nejlepěí čas: 14,74 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 2x
Fire Sport
Tým: Dobroslavice Exnerová Eliana, nejlepěí čas: 14,80 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Dobroslavice Fialová Tereza, nejlepěí čas: 15,06 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Dobroslavice Knýblová Bára, nejlepěí čas: 15,73 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Dobroslavice Lazarová Eliška, nejlepěí čas: 16,23 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Dobroslavice Lazarová Eliška, nejlepěí čas: 16,66 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Dobroslavice Lišaník Ondřej, nejlepěí čas: 14,24 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Dobroslavice Lišaník Ondřej, nejlepěí čas: 13,48 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Dobroslavice Schimánková Monika, nejlepěí čas: 15,97 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Dobroslavice Stavinohová Beáta, nejlepěí čas: 14,21 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Dobroslavice Stavinohová Beáta, nejlepěí čas: 14,42 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 2x
Fire Sport
Tým: Dobroslavice Švestka Matyáš, nejlepěí čas: 13,23 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Videa a fotografie týmu
Pořádané soutěže
Odkazy na stránky týmu
Přidat další odkazyČlen týmu
Fanoušek týmu
Náš kalendář sestaven z rezervací pro rok 2018
Komentáře